delelager

Deler

Hos oss finn du orginale servicedeler og orginaltilbehør til bilane vi forhandlar.

Frå Meca leverer vi deler til alle bilmerker.

Vi er forhandlar  for Kama Fritid som tilbyr alt av campingutsyr og tilbehør til ferieturen.
Sjekk ut vårt sortiment.

Kontakt oss

Besøk oss på adr: Jølstravegen 40, 6819 Førde
eller ring oss på Tlf: 57 83 38 80

Send oss en melding



Tilsette:

Jorunn Einevoll

Jorunn Einevoll

Dagleg leiar
Telefon: 57 83 38 80
Mobil: 901 85 633
jorunn.einevoll@as-autoservice.no

Per Seljeseth

Per Seljeseth

Salsrepresentant
Telefon: 57 83 38 88
Mobil: 951 600 33
per.seljeseth@as-autoservice.no

Per Atle Hallerud

Per Atle Hallerud

Teknisk leiar
Telefon: 57 83 38 87
per.hallerud@as-autoservice.no

Odd Rune Vee

Odd Rune Vee

Kunderådgjevar
Telefon: 57 83 38 92
odd.rune.vee@as-autoservice.no

Saulius Butrimavicius

Saulius Butrimavicius

Mekanikar
firmapost@as-autoservice.no

Andre Hamn

Andre Hamn

Mekanikar
firmapost@as-autoservice.no

Ingo Wagner

Ingo Wagner

Mekanikar
firmapost@as-autoservice.no

Neno Bakusic

Neno Bakusic

Mekanikar
firmapost@as-autoservice.no

Knut Even Hole

Knut Even Hole

Lagersjef
Telefon: 57 83 38 93
deler@as-autoservice.no

Bjarte Sunde

Bjarte Sunde

Ettermarknadsmedarbeidar og sal av bybubil
Telefon: 57 83 38 83
Mobil: 906 14 938
bjarte.sunde@as-autoservice.no

Merete Solheim

Merete Solheim

Lærling
firmapost@as-autoservice.no